סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
חייגו עכשיו
077-5123864

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

אני מאשר קבלת מבצעים והטבות למייל

מחירי דקים מעץ

במדינה חמה ושטופת שמש כמו ישראל בה אנחנו משקיעים הרבה משאבים בפיתוח של החלקים החיצוניים – הגינה, המרפסת ושאר חלקי הבית החשופים.

התקנה של דקים הפכה פופולרית יותר ויותר והמגוון הרחב של סוגי עצים לדקים, גימורים, סגנונות ומחירים משתנים מחייב אותנו לברר את כל הפרטים היטב לפני שאנחנו בוחרים את הדקים המתאימים לחצר שלנו.

בכל הקשור למחירי הדקים, המחירים משתנים בהתאם לנתונים כמו איכות העץ, הגימור, החוזק של העץ, גודל ומורכבות עבודת ההתקנה של הדק.

דקים מאורן – זולים ומגוונים

אחד מסוגי הדקים האהובים ביותר בישראל הוא דק עשוי מעץ אורן. עץ האורן שמשמש לדקים הוא עץ רך, שניתן לעיבוד במגוון רחב של גימורים וסגנונות ולכן הוא מועדף על רבים.

בכל הקשור למחיר של דק מעץ אורן, המחיר הוא לרוב זול יותר ממחיר של דקים מסוגי עץ אחרים, זאת משום שעץ האורן הוא פחות מוגן מפני רטיבות ודורש תחזוקה בתדירות גבוהה יותר. אם זאת הוא חזק ויציב ובהחלט אפשר להנות ממנו לאורך זמן.

דקים מעץ איפאה – לשלם על איכות ועמידות

בשנים האחרונות פופולריים מאד הם דקים מעץ איפאה. עץ איפאה מגיע בורסיה כהה או בהירה, היישר מאיזור ברזיל ומאיזורים נוספים בעולם, ביניהם אפריקה ואסיה.

עצי האיפאה נחשבים חזקים ועמידים מאד, הם מתאימים מאד לאקלים לח וחם כמו בישראל ואינם דורשים תחזוקה בתדירות גבוהה.

היתרונות הרבים של דקים מעץ איפאה מתבטאים במחיר הדקים האלו, שנחשבים ליקרים יחסית. אם זאת, מדובר בהשקעה טובה מאד לטווח הארוך.

Best Wood – דקים מעץ במחירים אטרקטיביים במיוחד!

Best Wood היא אחת החברות המובילות בארץ בתחום הדקים. אנחנו מספקים מגוון גדול של דקים מסוגי עצים שונים, ביניהם גם עצי אורן ועצי איפאה.

היתרון הגדול של קניית דק מעץ אצלנו הוא המחיר, אנחנו עושים את מירב המאמצים להעניק ללקוחותינו את המחיר הטוב ביותר מבלי להתפשר לרגע על איכות הדק.

לצד המחיר האטרקטיבי, אנחנו מציעים שירותי התקנה על ידי צוות אנשי מקצוע מיומנים ושירות מהיר, יעיל ואמין.