סגרו פנייה
צרו עימנו קשר
חייגו עכשיו
077-5123864

השאירו פנייתכם

ונציגינו ישובו אליכם

אני מאשר קבלת מבצעים והטבות למייל

תיקון פרגולות

פרגולות אמורות להיות חזקות, עמידות לאורך שנים ארוכות ושמורות היטב, כך אם בוחרים כמובן את העץ הנכון ואת הספק הנכון, אך ישנם מקרים בהם פרגולה זקוקה לתיקון.

זה יכול לקרות בגלל בלאי טבעי, בגלל תקלה או בעיה כלשהי שנוצרה עם השנים וזה יכול להיות פשוט צבע שנשפך או לכלוך שאי אפשר להוריד.

כמו כל רהיט ישן, גם פרגולה דורשת לעיתים קצת חום ואהבה, אפשר לעשות את זה לבד אבל אפשר גם להזמין מומחים שיתקנו את הפרגולה ויבטיחו שתישאר במצב מצויין ותחזיק מעמד עוד הרבה מאד שנים.

מלטשים, מתקנים, צובעים – ומשדרגים!

אז איך אפשר לבצע תיקון פרגולות טוב, איכותי ומקצועי?

Best Wood מספקת שירות של תיקון פרגולות בכל רחבי הארץ ועושה זאת באמצעות כמה תהליכים מקצועיים חשובים.

התהליך הראשון הוא ליטוש של העץ באמצעות מלטשות וכלי עבודה מקצועיים אחרים. במהלך הליטוש העץ נחשף ושכבות הלכלוך שהוצמדו לו עם הזמן יורדות ונעלמות.

דרך נוספת לבצע תיקון פרגולות היא שימון של העץ. השימון יעניק מראה מחודש לפרגולה ויחזק אותה.

בנוסף צביעה בשמן יכולה להוסיף ולחדש את הפרגולה ולשדרג את הגוון הקיים שבמהלך השנים אולי דהה ונחלש. בנוסף לכל אלו מתבצעים תיקונים נקודתיים בהתאם למצב הפרגולה ולמה שנדרש.

אפשר לעשות לבד, כדאי לשדרג אצלנו

תיקון פרגולות ניתן לעשות באופן עצמאי במקרה שמדובר בתיקונים קטנים, אבל מומלץ להיעזר באנשי מקצוע מיומנים שיוכלו לזהות בעיות בפרגולה שאולי אדם לא מנוסה לא יוכל לראות ולבצע את פעולות החידוש מתוך ניסיון מקצועי אמיתי ומיומנות גדולה.

מומלץ לבחור באנשי מקצוע בעלי ניסיון, שמגיעים עד אליכם עם כל הציוד הנדרש לבצע את התיקונים ולחדש את מצב הפרגולה.

ב-Best Wood אנחנו מבצעים פרויקטים של תיקון וגם חידוש פרגולות בכל רחבי הארץ.

הצוות המנוסה שלנו מגיע אל בית הלקוח ובודק את הפרגולה, מבצע את פעולות החידוש לפי הנדרש ומבטיח שהלקוחות שלנו יוכלו להנות מפרגולה מעוצבת ואסתטית עוד שנים רבות.

אנחנו מעניקים את השירות הזה תוך הקפדה על עמידה בזמנים, עבודה יעילה ומחיר הוגן ואטרקטיבי.